“My Father is Strange” Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 16-02-2017, 15:18


Başrollerinde Lee Joon, Jung So-Min ve usta oyuncu Kim Young-Chul’un rol aldığı "My Father is Strange" dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.


Dizi, 6 kişilik bir ailenin ve onlarla yaşamaya başlayan bir oyuncunun ilginç hikâyesini anlatmaktadır.

Lee Joon dizide bir oyuncu olan Ahn Joong-Hee karakterini canlandırmaktadır. Eskiden bir kpop grubunun üyesi olan Joong-Hee, 10 yıldır oyuncu olmasına rağmen oyunculuğu çok kötüdür. Onun karakteri, kendine aşırı derecede güvenen kibirli birisidir. O, dört çocuklu bir ailenin karşısına çıkar ve onlarla beraber yaşamaya başlar.

Jung So-Min dizide dört çocuklu ailenin üçüncü çocuğu olan Byun Mi-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, bir eğlence şirketinde stajyer olarak çalışmaya başlar ve Ahn Joong-Hee’ye (Lee Joon) âşık olur.

Ayrıca dizide Lee Joon, Jung So-Min ve Kim Young-Chul’un yanı sıra Kim Hae-Sook, Lee Yu-Ri, Hwa Young, Ryu Soo-Young ve Min Jin-Woong rol almaktadır.

Lee Yu-Ri dizide Byun Mi-Young’ın (Jung So-Min) ablası ve dört çocuklu ailenin ikinci çocuğu olan Byun Hye-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, güzel olduğu kadar da zeki birisidir. Bu yüzden ailesi tarafından gurur duyulan bir avukattır.

Hwa Young dizide dört çocuklu ailenin en küçük çocuğu olan Byun Ra-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri bir oyuncudur.

Ryu Soo-Young dizide bir yayın istasyonunda yapımcı olarak çalışan Cha Jung-Hwan karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise 2014 yapımı "Lovers of Music" dizisinde yönetmen olarak ve 2007 yapımı "I am Sam" dizisinde yapımcı olarak çalışmış olan Lee Jae-Sang oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 4 Mart’ta yayımlanmaya başlaması planlanılıyor.

 

Kaynak: kbs, allkpop