"Age of Youth"un 2. Sezonu İçin Oyuculara Teklif Götürüldü

  Hamlet   |     16-02-2017, 16:36


"Age of Youth" dizisinin 2. sezonun çekileceği kesinleşti ve "Age of Youth 2" dizisi için ilk sezondaki ana karakter olan 5 kızı tekrar canlandırmaları için Han Ye-Ri, Han Seung-Yeon, Park Eun-Bin, Hwa Young ve Park Hye-Soo’ya teklif götürüldüğü açıklandı.


Ana kadro henüz kesinleşmediği için dizinin konusu oyuncuların teklifi kabul edip etmemesine bağlı olacak. Eğer oyuncular teklifi kabul ederlerse dizinin 1. Sezonundan kaldığı yerden devam etmesi bekleniliyor. Ancak dizinin 2. sezonunda ana karakterler değişirse farklı hayat hikâyeleri konu alınacak.

Dizinin ilk sezonu, bir evi paylaşan üniversite öğrencileri Yoon Jin-Myung (Han Ye-Ri), Jung Ye-Eun (Han Seung-Yeon), Song Ji-Won (Park Eun-Bin), Kang Yi-Na (Hwa Young) ve Yoo Eun-Jae’nin (Park Hye-Soo) etrafında dönmekteydi.

Dizinin yayın tarihi henüz belirlenmemiş olsa da dizinin bu yıl yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi, allkpop

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…