Yu In-Young "Cheese In Trap"ta Baek In-Ha’yı Canlandıracak
  • Maysa
  • 17-02-2017, 16:22


Oyuncu Yu In-Young’ın başrolünde Park Hae-Jin, Oh Yeon-Seo ve Park Ki-Woong’un rol aldığı "Cheese in the Trap" filminde Baek In-Ha karakterini canlandıracağı onaylandı.


Soon Ggi tarafından yazılan "Cheese in the Trap" adlı bir webtoon'e dayanan film, üniversitede okuyan Hong-Seol (Oh Yeon-Seo) ile onun sunbaeyi Yoo-Jung (Park Hae-Jin) arasındaki hassas ilişkiyi konu almaktadır. Ayrıca 2016 yılında webtoon "Cheese in the Trap" adı altında dizi versiyonu yayımlanmıştır.

Yu In-Young filmde Baek In-Ho'nun (Park Ki-Woong) ablası olan Baek In-Ha karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, çalışmasını sevmeyen ve lüks içinde yaşamaya alışmıştır. Bu yüzden para elde etmek için güzelliğini kullanmaktadır.

Ancak karakterlerin üniversite öğrencileri olması gerektiği için karakterleri canlandıracak oyuncuların beklenilenden daha yaşlı olması nedeniyle birçok kişi tarafından kadro sorunlu bulunuyor.

Bu yıl 35 yaşına girecek olan Park Hae-Jin erkek başrol karakterini canlandıracak. Park Hae-Jin yaşından çok daha genç görünmesine rağmen dizi uyarlamasında oyuncu kadrosunun geri kalanı ile onun arasındaki yaş farkından dolayı oldukça eleştiri almıştı.

Kadın başrol karakteri canlandıracak olan Oh Yeon-Seo bu yıl 31 yaşına girecek. Birçok kişi onu dizi uyarlamasında onunla aynı karakterini canlandıran, ondan 4 yaş küçük olan Kim Go-Eun ile kıyaslıyor.

Bunun yanı sıra Park Ki-Woong 33 ve Yu In-Young 34 yaşındalar.

Oyuncuların hepsinin çok yetenekli olmasına ve canlandıracakları karakterlerin hakkını verme potansiyeline sahip olmalarına rağmen dizinin kadrosunun daha gerçekçi bir şekilde oluşturulmaması birçok kişiyi hayal kırıklığına uğrattı.

Filmin bu yıl Güney Kore'de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, asianwiki