Yo Ah-In, Lim Soo-Jung, Go Kyung-Pyo "Chicago Typewriter" Dizisinde
  • Maysa
  • 21-02-2017, 14:46


Yo Ah-In, Lim Soo-Jung ve Go Kyung-Pyo’nun "Chicago Typewriter" dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları doğrulandı.


Dizi, 1930’lu yıllarda Japon sömürgesi altında yaşayan ve reenkarnasyon ile günümüzde tekrar dünyaya gelen yazarların etrafında dönmektedir. Günümüzde bu yazarlardan biri kitapları çok satan bir yazar, biri gizemli bir hayalet yazar ve diğeri ise kitapları çok satan yazarın anti-fanı olarak yaşamaktadır.

Yo Ah-In dizide kitapları çok satan bir yazar olan Han Se-Joo karakterini canlandıracak. Film yıldızlarını aratmayacak bir görünüme sahip olduğu için ona 'Edebiyat Dünyasının İdolü' denmektedir. Onun karakteri melankolik, hassas ve çekingen bir kişiliğe sahiptir ve huysuzun tekidir.

Lim Soo-Jung dizide Han Se-Joo’nun eskiden çok büyük bir fanı olan ancak şimdilerdeyse ondan nefret eden bir anti-fanı Jeon Seol karakterini canlandıracak. O, bir veterinerlik öğrencisidir.

Go Kyung-Pyo dizide bir hayalet yazarı olan Yoo Jin-O karakterini canlandıracak. Onun karakteri oldukça gizemli birisidir.

Ayrıca dizide yardımcı karakteri canlandırması için Kwak Si-Yang’a teklif götürülmüştü ve oyuncu bu teklifi olumlu şekilde düşünmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise "On the Way to the Airport", "My Beautiful Bride" ve "Emergency Couple" dizilerinde çalışmış olan Kim Cheol-Kyu otururken dizinin senaristliğini "Kill Me, Heal Me" dizisinin yanı sıra hit olmuş "The Moon Embracing The Sun" dizisini de kaleme alan Jin Soo-Wan oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki Mart ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, asianwiki