“Defendant” Dizisi 2 Bölüm Uzatıldığı Açıklandı

  Maysa   |     21-02-2017, 17:16


SBS’in "Defendant" dizisinin iki bölüm daha uzatıldığı doğrulandı.


Başlangıçta "Defendant" dizisinin i 14 Mart’ta final yapması planlanılıyordu ancak dizi artık 21 Mart’ta final yapacak. "Defendant" dizisinin finalinin ardından, aynı yayım diliminde yayımlanması planlanan "Whisper" dizisinin başlangıç tarihide bir hafta ertelendi. Böylece "Whisper" dizisinin ilk bölümü 27 Mart’ta yayımlanacak.

SBS’in dizi bölümü, "Çeşitli sebeplerden dolayı diziyi iki bölüm daha uzatmaya karar verdik. Sadece 16 bölüm ile dizinin son bulmasının imkansız olacağına karar verdik ve de izleyicilerden dizinin uzatılması konusunda istek aldık. Bizde izleyicilerimizin desteğine daha güçlü bir hikâye ile karşılık vereceğiz.” şeklinde konu ile ilgili bir açıklamada bulundu.

Ayrıca dizinin yüksek reyting elde etmesindeki başarısını ödüllendirmek amacıyla "Defendant" dizisinin personeli bir tatile çıkacak. Bu tatilin kesin yeri ve tarihi henüz belirlenmedi.

"Defendant" dizi her Pazartesi & Salı günleri SBS ekranlarında yayımlanmaktadır.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…