Moon Chae-Won ve Lee Sun-Bin’e "Criminal Minds" Dizisinden Teklif

  Maysa   |     23-02-2017, 14:05


Moon Chae-Won ve Lee Sun-Bin’e "Criminal Minds" dizisinden teklif götürüldüğü açıklandı.


Eğer her iki oyuncu bu teklifleri kabul ederse Moon Chae-Won dizide kadın başrol karakteri ve Lee Sun-Binise dizide yardımcı karakteri canlandıracak.

Lee Jun-Ki‘ye dizide erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürülmüştü. Oyuncu hâlâ teklifi düşünmektedir. Ayrıca oyuncu Kim A-Joong’a dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürülmüştü ancak oyuncu bu teklifi reddetti.

Bir grup profilcinin davaları suçluların bakış açısıyla çözmesini konu alan dizi, ilk bölümü 2005 yılında yayımlanan ve Amerika yapımı "Criminal Minds" dizisinden uyarlamadır. Popüler Amerika yapımı "Criminal Minds" dizisinin şuanda 12. sezonu yayımlanmaktadır.

Dizinin çekimlerine bu yılın ortalarında başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…