Park Seo-Joon, Kim Ji-Won "Ssam My Way" Dizisinde Rol Alacak
  • Maysa
  • 24-02-2017, 14:25


Park Seo-Joon ve Kim Ji-Won’un "Ssam My Way" dizisinin başrol karakterlerini canlandıracağı onaylandı.


Dizi, hayallerinden oldukça uzak olmalarına rağmen hayallerini gerçekleştirmek için mücadele eden iki kişiyi konu almaktadır.

Park Seo-Joon dizide yarı zamanlı sıradan bir ofis çalışanı Go Dong-Man karakterini canlandıracak. O, geçmişte gelecek vadeden bir tekvandocuydu. Ancak hayalini kurduğu gibi yıldız bir tekvandocu olamamıştır. Bir gün, bütün cesaretini toplar ve profesyonel bir dövüşçü olabilmek için UFC ligine katılır. Onun karakteri parlak bir kişiliğe sahiptir.

Kim Ji-Won dizide bir mağazanın danışman bölümünde çalışan Choi Ae-Ra karakterini canlandıracak. Onun hayali aslında bir TV sunucusu olmaktır. Bu yüzden her yıl düzenlenen ulusal sunuculuk sınavlarına girer ama her seferinde başarısız olur. Ancak, her şeye rağmen ayaklarının üzerinde durur ve mücadelesine devam eder. Onun karakteri sert bir kişiliğe sahiptir.

Choi Ae-Ra (Kim Ji-Won) ve Go Dong-Man (Park Seo-Joon) uzun zamandır yakın arkadaşlardır. Ancak aralarında romantik bir ilişki gelişir.

Bu arada, Choi Ae-Ra karakterini canlandırması için oyuncu Chun Woo-Hee’ye de teklif götürülmüştü. Görünüşe göre oyuncu bu teklifi reddetti.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2015 – 2016 yapımı "Oh My Venus" dizisinde çalışmış olan Lee Na-Jeong otururken dizinin senaristliğini ise 3 bölümlük eğlenceli bir mini dizi "Becky’s Back"i kaleme alan Im Sang-Choon yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, asianwiki