"My Father is Strange" Dizisinin Uzun Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 28-02-2017, 14:34


Başrollerinde Lee Joon, Jung So-Min, usta oyuncu Kim Young-Chul, Kim Hae-Sook, Lee Yu-Ri, Ryu Soo-Young, Hwa Young, Ahn Hyo-Seop ve Min Jin-Woong'un rol aldığı "My Father is Strange" dizisinin 5 dakika 17 saniyelik uzun fragmanı yayımlandı.


Lee Joon dizide bir oyuncu olan Ahn Joong-Hee karakterini canlandırmaktadır. Eskiden bir kpop grubunun üyesi olan Joong-Hee, 10 yıldır oyuncu olmasına rağmen oyunculuğu çok kötüdür. Onun karakteri, kendine aşırı derecede güvenen kibirli birisidir. O, dört çocuklu bir ailenin karşısına çıkar ve onlarla beraber yaşamaya başlar.

Jung So-Min dizide dört çocuklu ailenin üçüncü çocuğu olan Byun Mi-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, bir eğlence şirketinde stajyer olarak çalışmaya başlar ve Ahn Joong-Hee’ye (Lee Joon) âşık olur.

Kim Young-Chul dizide üçü kız, bir erkek evlat babası olan Byun Han-Soo karakterini canlandırmaktadır.

Lee Yu-Ri dizide Byun Mi-Young’ın (Jung So-Min) ablası ve dört çocuklu ailenin ikinci çocuğu olan Byun Hye-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, güzel olduğu kadar da zeki birisidir. Bu yüzden ailesi tarafından gurur duyulan bir avukattır.

Ryu Soo-Young dizide bir yayın istasyonunda yapımcı olarak çalışan Cha Jung-Hwan karakterini canlandırmaktadır.

Hwa Young dizide dört çocuklu ailenin en küçük çocuğu olan Byun Ra-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri bir oyuncudur.

Ahn Hyo-Seop dizide bir oyuncu olan Park Cheol-Soo karakterini canlandırmaktadır.

Kim Hae-Sook dizide üçü kız, bir erkek evlat annesi olan Na Young-Sil karakterini canlandırmaktadır.

Min Jin-Woong dizide Mi-Young’ın (Jung So-Min) abisi ve dört çocuklu ailenin en büyük çocuğu olan Byun Joon-Young karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise 2014 yapımı "Lovers of Music" dizisinde yönetmen olarak ve 2007 yapımı "I am Sam" dizisinde yapımcı olarak çalışmış olan Lee Jae-Sang oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 4 Mart’ta yayımlanmaya başlaması planlanılıyor.

 

Kaynak: kbs