Kim Kang-Woo, Yeo Jin-Goo, Lee Ki-Kwang "Circle"de Rol Alacak


Kim Kang-Woo ve Yeo Jin-Goo’nun tvN’in fantastik-gizem dizisi "Circle"de başrol karakterleri canlandıracağı doğrulanırken 'Highlight' grubundan Lee Gi-Kwang’ın dizide önemli bir yardımcı karakteri canlandıracağı açıklandı.


Dizi, günümüzde ve 2037 yılında geçmektedir. Bir uzaylı dünyaya gelir ve insanoğlunun duygularının kontrol altına alınması gerektiğine, eğer bu yapılmazsa insanoğlunun bir geleceğinin olmayacağına inanmaktadır. Bu yüzden bu uzaylı insanların arasına karışır.

Kim Kang-Woo dizide 2037 yılında yaşayan ve bir dedektif olan Kim Joon-Hyuk karakterini canlandıracaktır. 2037 yılında yaşadığı yer iki alana ayrılmıştır. Birine 'akıllı bölge' denilmektedir. Bu bölgede suç, hastalık ve mutsuzluk duygusu olmaksızın yenilikçi bir sitem vardır. Diğer bölgeye 'genel bölge' denilmektedir. Bu bölgede ise 'akıllı bölge'nin tam tersidir. Burada suç ve hastalık kol gezmektedir. Joon-Hyuk 'genel bölge'de dedektif olarak görev almaktadır.

Yeo Jin-Goo dizide 2017 yılında yaşayan ve bir üniversite öğrencisi olan Woo Jin karakterini canlandıracaktır. O, uzayda bir cismin belirmesi üzerine bu gizemli olayın peşine düşer.

Lee Gi-Kwang dizide 2037 yılında yaşayan Ho-Soo karakterini canlandıracaktır. O, 'akıllı bölge'de bir kamu görevlisi olarak görev almaktadır. Kim Joon-Hyuk (Kim Kang-Woo) ile beraber gizemli bir olayı çözmeye çalışır.

Bu arada dün oyuncu Kong Seung-Yeon’un dizide Woo Jin (Yeo Jin-Goo) ile aynı üniversiteye giden Jung-Yeon karakterini canlandıracağı açıklanmıştı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanacağı açıklandı.

 

Kaynak: asianwiki, soompi