“The Liar and His Lover” Dizisinin Yeni Afişleri Yayımlandı


Başrollerinde Lee Hyun-Woo ve 'Red Velvet' grubundan Joy’un rol aldığı "The Liar and His Lover" dizisinin altı yeni afişi yayımlandı.


Kotomi Aoki tarafından yazılan "Kanojo wa Uso o Aishisugiteru" adlı mangaya dayanan dizi, bir bestecinin (Lee Hyun-Woo) mükemmel bir sesi olan liseli bir kıza (Joy) aşk olmasını konu almaktadır.

Lee Hyun-Woo dizide mükemmel bir besteci olan Kang Han-Kyeol karakterini canlandırmaktadır. O, bestelerini yaparken başkalarının sesinden ilham almaktadır. Ayrıca, gerçek kimliğini herkesten saklamaktadır. Onun karakteri, pervasız birisidir ancak konu aşka gelince çok dikkatlidir. Bir gün, mükemmel bir sese sahip olan Yoon So-Rim (Joy) ile karşılaşan Han-Kyeol ona aşık olur.

Joy dizide bir lise öğrencisi olan Yoon So-Rim karakterini canlandırmaktadır. O, mükemmel bir sese sahiptir.

Lee Jung-Jin dizide yetenekli bir yapımcı olan Choi Jin-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Ayrıca o, popüler bir müzik grubu olan 'Crude Play' ve Kang Han-Kyeol’dan (Lee Hyun-Woo) sorumlu 'SOLE Music N'in başındadır.

Lee Seo-Won dizide bir grubun bass gitaristi olan Seo Chan-Young karakterini canlandırmaktadır.

Hong Seo-Young dizide çekici bir pop divası olan Chae Yoo-Na karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2016 yapımı "Marriage Contract", 2014 – 2015 yapımı "Pride and Prejudice" ve 2007 yapımı "Time Between Dog and Wolf" dizilerinde çalışmış olan Kim Jin-Min oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 20 Mart'ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi