Jung Kyung-Ho, Soo-Young ile Olan İlişkisi Hakkında Konuştu


"Missing 9"ın yıldızı Jung Kyung-Ho, bir röportajda yakın zamanda final yapan MBC draması "Missing 9"da canlandırdığı Seo Joon-Oh rolüyle edindiği tecrübelere değindi.

Jung Kyung-Ho ayrıca 'Girls’ Generation'dan kız arkadaşı Soo-Young hakkında samimi bir şekilde konuştu ve ona her kelimeyle sevgisini dile getirdi.

Jung Kyung-Ho şunları paylaştı: "Biz bir drama üzerinde çalışırken değil, her zaman birbirimizi destekliyoruz. Bu sefer, o [benim dramamı] da tamamlamamda bana yardımcı oldu. Hâlâ bir kez bile kavga etmedik. Başlangıçta, bana çok fazla kızdığı şeyler olmalı. Ben içmeyi severim, arkadaşlarım da öyle. Ama şimdi birbirimizin hoşlanmadığı şeyleri biliyoruz. Bunları daha önce yapmış olsak bile, birbirimize dikkat ettik, bu yüzden henüz hiç kavga etmedik"dedi.

Jung Kyung-Ho gülerek şunu ekledi: "Sanırım dikkatli olduğum sürece asla kavga etmeyeceğiz”.

Jung Kyung-Ho, daha önce MBC dramasında "The Spring Day of My Life"da oynayan kız arkadaşı Soo-Young'un potansiyelinden de gururla bahsetti. "Günümüzde her oyuncu farklı bir tarz geliştiriyor ve izleyiciler de bunun tadını çıkarıyor. Soo-Young'un kesinlikle kendine özgü benzersiz bir tarzı var".

Bu arada çift, 2013’ten beri çıktıklarını 2014’te ajansları ile duyurmuştu.

 

Kaynak: soompi

 

Siz bu çift hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben bu çifte bayılıyorum, Allah mutluluklarını daim etsin :).