Ji Chang-Wook "Watch Out For This Woman"Dizisinde Rol Alacak
  • Maysa
  • 16-03-2017, 17:15


Oyuncu Ji Chang-Wook’a SBS’in yeni romantik-komedi türündeki "Watch Out For This Woman" dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracağı onaylandı. Oyuncu Han Ji-Min’e ise dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldü.


Ji Chang-Wook dizide yetenekli bir avukat olan No Ji-Wook karakterini canlandıracak. O, eskiden bir savcıydı. O savcıyken kendini Eun Bong-Hee ile bir davanın içinde bulur ve savcılığı bırakarak avukat olur.

Ayrıca oyuncu-model Lee Sung-Kyung dizide kadın başrol karakter Eun Bong-Hee’yi canlandırması için teklif götürülmüştü. Ancak oyuncu-model bu teklifi reddetti. Bunun üzerine Han Ji-Min’e kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldü. Oyuncu eğer teklifi kabul ederse dizide eski bir tekvando sporcusu ve adli bir stajyer olan Eun Bong-Hee karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, onun karakteri dışarıdan bakınca saf ve narin birisi gibi görünse de kendini savunabilecek birisidir. Bir gün, kendisini bir cinayet davasının şüphelisi olarak bulur.

Dizi, savcılık ofislerinde ve mahkeme salonlarında yaşananların perde arkasını konu almaktadır. Hafıza kaybından muzdarip olan bir katil öldürmek için No Ji-Wook (Ji Chang-Wook) ve Eun Bong-Hee’nin peşine düşer.

Dizinin senaristliğini ise "Hello Monster" dizisini kaleme alan Kwon Ki-Young yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 10 Mayıs’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: allkpop, soompi, asianwiki