Yoon Si-Yoon ve Kim Min-Jae "The Best Hit"de Rol Alacak


Yoon Si-Yoon ve Kim Min-Jae’nin KBS2’nun yeni dizisi "The Best Hit"de beraber başrol karakterleri canlandıracağı açıklandı.


2015 yapımı "The Producers" dizisinin bir benzeri olması planlanan dizinin yönetmenliğini ünlü '1 Night 2 Days' adlı show programının yapımcısı olan Yoo Ho-Jin üstlenecek. Dizinin senaristliğini ise 2013 – 2014 yapımı "Potato Star 2013QR3", 2012 yapımı "To The Beautiful You" ve "High Kick" dizi serisini kaleme alan Lee Young-Chul tarafından yapılacaktır.

Yoon Si-Yoon dizide popüler bir kpop grubunun bir üyesi olan Yoo Hyun-Jae karakterini canlandıracak. Onun çok hayranı vardır ancak bir o kadarda adı skandallara karışmıştır. Kim Min-Jae ise dizide bir şarkıcı olabilmek için büyük bir çaba harcayan Lee Ji-Hoon karakterini canlandıracak. O, memurluk sınavına hazırlanan biri gibi görünmesine rağmen aslında o bir idol olabilmek için mücadele vermektedir.

Dizi, adı sıkça skandallarla anılan popüler bir idol (Yoon Si-Yoon) ile bir şarkıcı olmak için bir çok zorluğa katlanan bir stajyerin (Kim Min-Jae) etrafında dönmektedir.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop