Yoon Si-Yoon ve Kim Min-Jae "The Best Hit"de Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     16-03-2017, 18:24


Yoon Si-Yoon ve Kim Min-Jae’nin KBS2’nun yeni dizisi "The Best Hit"de beraber başrol karakterleri canlandıracağı açıklandı.


2015 yapımı "The Producers" dizisinin bir benzeri olması planlanan dizinin yönetmenliğini ünlü '1 Night 2 Days' adlı show programının yapımcısı olan Yoo Ho-Jin üstlenecek. Dizinin senaristliğini ise 2013 – 2014 yapımı "Potato Star 2013QR3", 2012 yapımı "To The Beautiful You" ve "High Kick" dizi serisini kaleme alan Lee Young-Chul tarafından yapılacaktır.

Yoon Si-Yoon dizide popüler bir kpop grubunun bir üyesi olan Yoo Hyun-Jae karakterini canlandıracak. Onun çok hayranı vardır ancak bir o kadarda adı skandallara karışmıştır. Kim Min-Jae ise dizide bir şarkıcı olabilmek için büyük bir çaba harcayan Lee Ji-Hoon karakterini canlandıracak. O, memurluk sınavına hazırlanan biri gibi görünmesine rağmen aslında o bir idol olabilmek için mücadele vermektedir.

Dizi, adı sıkça skandallarla anılan popüler bir idol (Yoon Si-Yoon) ile bir şarkıcı olmak için bir çok zorluğa katlanan bir stajyerin (Kim Min-Jae) etrafında dönmektedir.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop

 

 




Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…