Hwa Young, "Age of Youth 2"nun Ana Kadrosunda Yer Almayabilir

  Maysa   |     16-03-2017, 19:15


JTBC’nin 2016 yapımı "Age of Youth" dizisinin ana karakterlerinden birini canlandıran Hwa Young’ın dizide yer alamayabileceği açıklandı.


16 Mart’ta, dizinin ikinci sezonunu üstlenen yapım şirketi GNG Production’dan bir temsilci Hwa Young’ın dizide konuk oyuncu olarak rol almasının planlandığını belirtti ve "Han Ye-RiHan Seung-Yeon, Park Eun-Bin ve Park Hye-Soo dizinin ikinci sezonunda ana karakterleri canlandırmaya devam edecek." şeklinde bir açıklamada bulundu.

Ayrıca, bu alınan kararın Hwa Young’ın son zamanlarda karıştığı tartışmalarla hiçbir alakasının olmadığını ve dizide canlandırdığı karakterin bir ana karakter olabilmesi için 2. sezonun hikâyesine uymadığını belirtti.

Yapımcı Lee Tae-Gon ise bu konu ile alakalı, "Dizinin ilk sezonunda bazı hikâyeler iyi bir şekilde tamamlanmıştı ve bazı hikâyeler ise yarım bırakılmıştı. Hwa Young’ın canlandırdığı karakterin hikâyesi neredeyse tamamen tamamlandığını hissettik. Bu yüzden, Hwa Young’ın karakterinin hikâyesine devam etmeyi denemenin zor olacağına karar verdik." şeklinde bir açıklamada bulundu.

Ve sözlerine, "Onu dizinin hikâyesinden tamamen dışlamıyoruz bu yüzden oyuncun ajansı ile onun dizide konuk oyuncu olarak rol alması hakkında görüşüyoruz." şeklinde devam etti. Ayrıca, yapımcı Lee Tae-Gon alınan bu karar ile son zamanlarda Hwa Young’un yer aldığı tartışmalarla hiçbir alakası olmadığını vurguladı.

Dizinin 2. Sezonunun "Belle Epoque" evinde yaşayan Yoon Jin-Myung (Han Ye-Ri), Jung Ye-Eun (Han Seung-Yeon), Song Ji-Won (Park Eun-Bin), Yoo Eun-Jae (Park Hye-Soo) ve yeni bir oda arkadaşlarının etrafında dönmesi planlanılıyor.

Dizinin 2. sezonunda Han Ye-RiHan Seung-Yeon, Park Eun-Bin ve Park Hye-Soo ile beraber kimi görmek istersiniz?

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Ağustos ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…