“Tunnel”in Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı + N Kadroya Geri Döndü
  • Maysa
  • 17-03-2017, 14:34


Başrolünde Choi Jin-Hyuk, Yoon Hyun-Min ve Lee Yoo-Young’ın rol aldığı "Tunnel" dizisinin altıncı fragmanı yayımlandı ve 'VIXX' grubundan N (Cha Hak-Yeon)'in dizinin kadrosuna geri döndüğü açıklandı.


N'in yoğun programından dolayı dizinin kadrosundan ayrıldığı açıklanmıştı. 10 Mart'ta yapılan yeni bir açıklamada ise N'in "Tunnel" dizisinin kadrosuna geri döndüğü belirtildi. Ayrıca dizinin resmi web sitesinde karakterlerin tanıtımının yapıldığı bölümde N de yer almaktadır.

İlgili Haber: N, "Tunnel" Dizisinin Kadrosundan Ayrıldı

Cha Hak-Yeon dizide genç bir polis memuru olan Park Kwang-Ho karakterini canlandırmaktadır. O, iki yıldır polis memuru olarak görev almaktadır. Onun karakteri yeni polis olduğu zamanlarda bir kadının ihbarını ciddiye almamış ve kadın ertesi gün öldürülmüş bir şekilde bulunmuştur. O, bu olaydan dolayı kendini suçlamaktadır ve vicdan azabı yaşamaktadır.

Dizi, 1986 yılında yaşayan bir dedektifin kızını kurtarmak için günümüze gelmesini anlatmaktadır.

Choi Jin-Hyuk dizide mükemmel ve hevesli bir dedektif olan Park Gwang-Ho karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, bir seri katili yakalamak ve o seri katil hakkında ip ucu bulmak için zamanda yolculuk yaparak 1986 yılından günümüze gelir.

Yoon Hyun-Min dizide Park Gwang-Ho’nun (Choi Jin-Hyuk) ortağı Kim Sun-Jae karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, zeki ve becerileri ile birinci sınıf elit bir dedektiftir.

Lee Yoo-Young dizide bir öğretim görevlisi olan Shin Jae-Yi karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri İngiltere’de doğup büyümüştür. Doktorası için seri katiller üzerine yazdığı bir tezden yüksek puan almıştır. O, şuanda Kore’de öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 25 Mart 2017 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: OCN, edaily, OCN2