Park Hyung-Sik, Park Bo-Young ile Çalışmak Hakkındaki Endişeleri
  • Maysa
  • 19-03-2017, 12:31


"Strong Woman Do Bong-Soon" dizisinin başrollerini paylaşan Park Hyung-Sik ve Park Bo-Young dizide sevimli bir çift oldu. Ancak, Park Hyung-Sik ilk başlarda birlikte bir takım olmak konusunda bazı endişeleri olduğunu açıkladı.


17 Mart’ta dizi için düzenlenen bir basın toplantısında Park Hyung-Sik, "Dürüst olmak gerekirse, bu dizide Park Bo-Young ile birlikte çalışacağımı duyduğumda çok baskı hissettim ve kendime güvenim çok azdı. Ona ayak uydurabilecek miyim ve onunla iyi bir kimya oluşturabilecek miyim diye endişelerim vardı." dedi.

Park Hyung-Sik bu tip endişelerinden kurtulmasını sağlayan kişinin dizinin yönetmeni olan Lee Hyung-Min olduğunu belirtti. "Çalıştığım tüm yapımlarda edindiğim tecrübeleri ve yıllar boyunca öğrendiğim tüm oyunculuk becerilerimi bu yapım için nasıl kullanacağım konusunda bana bir yol göstererek yardımcı oldu. Sanırım bu dizinin bu kadar çok sevilmesi bundan kaynaklanıyor."

Park Hyung-Sik’in endişelerini duyan Park Bo-Young bu konu ile ilgili, "[Çekimlerden önce] Dizinin oyuncuları ve ekibi birlikte bir yemeğe çıktığında Park Hyung-Sik ile konuşma fırsatım oldu. Bana aslında [benimle çalışmak hakkında] çok baskı hissettiğini söyledi. Bu, daha önceleri benimde endişe duyduğum bir şeydi. Ama geriye dönüp baktığımda gerçekten bunun gibi şeylerden endişe etmemem gerektiğini fark ettim. Sahneleri daha iyi bir hale getirmek için diğer oyuncularla daha çok çalışarak vakit ayrılmasının gerektiğini düşünüyorum."dedi.

Park Bo-Young sözlerine, "Daha tecrübeli bir oyuncu olsam da bu tür endişelerin bir cevabı olduğunu düşünmüyorum. Park Hyung-Sik ve Ji Soo’nun yapım hakkında çok fazla baskı hissetmediğinden emin olmak benim sorumluluğumdu. Bu yüzden daha samimi olmaya çalıştım ve bence bu onların üzerindeki baskının hafiflemesine yardımcı oldu. Bence kendilerini rahat hissettikçe sahip oldukları yetenekleri sergilediler." şeklinde devam etti.

"Strong Woman Do Bong-Soon" her Cuma & Cumartesi günleri JTBC ekranlarında yayımlanmaktadır.

Kaynak: soompi