"Drinking Solo" Dizisinin 2. Sezonu Hakkındaki Planlar Açıklandı

  Rüzgar Esintisi   |     21-03-2017, 14:32


"Drinking Solo" dizisinin ikinci sezonu "Drinking Solo 2" dizisi yeni bir yönetmen tarafından yönetilecek.


21 Mart’a "Drinking Solo" dizisinden bir kaynak, "Dizinin ikinci sezonunun ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor. Ayrıca dizinin yönetmenliğini "Rude Miss Young-Ae"in yönetmeni Han Sung-Jae tarafından yapılacaktır.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Kaynak ikinci sezonda yönetmenin değişeceğini belirtirken dizinin senaristinin değişmeyeceğini vurguladı. Ayrıca kaynak sözlerine, "Şuanda ilk sezonda rol alan oyuncularla [2. sezonda da rol almaları için] görüşmeler yapılmaktadır." ekledi.

Dizinin ilk sezonunda Ha Seok-Jin, Park Ha-Sun, Gong Myung ve 'SHINee' grubundan Key ve daha fazlası rol almıştı!

 

Detay: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…