Seo Kang-Joon’a Bir Robotu Canlandırması İçin Teklif Götürüldü


Oyuncu Seo Kang-Joon’a KBS2’nun yeni fantastik türündeki dizisi "Are You Human Too?" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


Dizi, insanları dolandırabilmek için üretilen ve insanlardan ayrıt edilemeyen robotları konu almaktadır.

Seo Kang-Joon eğer kabul ederse dizide insan görünümündeki akıllı bir yapay zekaya sahip olan Namshin-Ⅲ karakterini canlandıracaktır. Onun özelliği bir android ve bir dolandırıcı olmasıdır. O, insanların duygularını okuyabilmektedir ve kendisini daha sempatik bir insan haline getirebilmek için sevimli mimikler yapmaya programlanmıştır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2016 yapımı "Becky's Back", 2013 yapımı "Shark" ve 2012 yapımı "Bridal Mask" dizilerinde yönetmenlik yapan Cha Young-Hoon otururken dizinin senaristliğini 2012 yapımı "The Princess' Man" dizisini kaleme alan Jo Jung-Joo yapmaktadır.

Bu arada Seo Kang-Joon’a bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanan "Seen from a Distance, Green Spring" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürülmüştü. Bazı kaynaklar bu konu ile ilgili oyuncunun dizinin kadrosuna katıldığını, bazı kaynaklar ise hâlâ teklifi düşündüğünü belirtmektedir.

"Are You Human Too?" dizisinin çekimlerine bu yılın ilk yarısında başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, asianwiki