Seo Kang-Joon’a Bir Robotu Canlandırması İçin Teklif Götürüldü

  Rüzgar Esintisi   |     24-03-2017, 15:20


Oyuncu Seo Kang-Joon’a KBS2’nun yeni fantastik türündeki dizisi "Are You Human Too?" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


Dizi, insanları dolandırabilmek için üretilen ve insanlardan ayrıt edilemeyen robotları konu almaktadır.

Seo Kang-Joon eğer kabul ederse dizide insan görünümündeki akıllı bir yapay zekaya sahip olan Namshin-Ⅲ karakterini canlandıracaktır. Onun özelliği bir android ve bir dolandırıcı olmasıdır. O, insanların duygularını okuyabilmektedir ve kendisini daha sempatik bir insan haline getirebilmek için sevimli mimikler yapmaya programlanmıştır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2016 yapımı "Becky's Back", 2013 yapımı "Shark" ve 2012 yapımı "Bridal Mask" dizilerinde yönetmenlik yapan Cha Young-Hoon otururken dizinin senaristliğini 2012 yapımı "The Princess' Man" dizisini kaleme alan Jo Jung-Joo yapmaktadır.

Bu arada Seo Kang-Joon’a bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanan "Seen from a Distance, Green Spring" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürülmüştü. Bazı kaynaklar bu konu ile ilgili oyuncunun dizinin kadrosuna katıldığını, bazı kaynaklar ise hâlâ teklifi düşündüğünü belirtmektedir.

"Are You Human Too?" dizisinin çekimlerine bu yılın ilk yarısında başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…