Kim So-Yeon ve Lee Sang-Woo Çifti Evlenmeye Hazırlanıyor!


Uzun zamandır evlenecekleri konuşulan çift ile ilgili sonunda ajansları arka arkaya açıklamalar yaptı.


28 Mart'ta çiftin ilgili ajansları, HM Entertainment ve Namoo Actors, Kim So-Yeon ve Lee Sang-Woo’un evlenmeye karar verdikleri yönünde ortak bir bildiri yayınladı. Ayrıca, iki ailenin bugün öğleden sonra (Kore’de şuan akşam olacak), evlilik konusunu resmi olarak görüşmek için bir tanışma yemeği düzenleyecekleri de belirtildi. Bunun yanı sıra ajanslar, çiftin evlilik törenini Haziran ayında yapmak istedikleri ancak evlilik tarihinin netleşmediğini de duyurdu.

Çift, ilk kez "Happy Home" seri dramasında tanışma fırsatı bulmuştu. Çiftin ekranlardaki samimi uyumu dikkat çekmiş, uzun süre yakıştırılmıştı. 6 ay süren "Happy Home" dizisinin bitmesi ile çiftin ciddi bir ilişki içinde olduğu ajansları tarafından 6 Eylül 2016 tarihinde duyurulmuştu. İki oyuncunun, "Happy Home" dizisinin ortalarında birbirlerine ilgi duymuş oldukları söyleniyordu. Onların "Happy Home" dramasındaki performansları, onlara 2016 MBC Drama Ödülleri'nde Seri Drama kategorisinde erkek ve kadın Mükemmellik Başarı Ödülü kazandırmıştı.

Lee Sang-Woo ve Kim So-Yeon çifti düğünlerini Haziran ayında yapmayı planlıyor ve somut bir çizelge üzerine karar verdikten sonra bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgi verilecek.

 

Kaynak: dispatch, osen, soompi, allkpop

 

Bu son dakika haberini 4 kaynaktan derlememe rağmen, benim de daha önce okuduklarımdan birkaç bilgi ilave etme ve akıl yürütme isteğim var. Kim So-Yeon’un oyunculuğuna bayıldığım için onun hakkında çıkan haberleri daha yakından takip ediyorum. Bu habere şaşırmadım. Çünkü Kim So-Yeon, duygusal anlamdaki ilişkilerinin basına yansımaması konusunda en başarılı Koreli oyunculardandır. 6 Eylül 2016’da çiftin sevgili oldukları ajansları tarafından duyurulduğunda evleneceklerini anlamıştım. Çünkü Kim So-Yeon şimdiye kadar hiçbir ilişkisini ajansı tarafından duyurmamıştı. Ciddi düşündükleri belliydi yani… Ayrıca Kim So-Yeon'un, "My Father is Strange" draması ile imzaladığı kontratı iptal etmesinden de evlilik planları yaptıkları belliydi.

Çift birbirine yakışıyor, zaten ekranda çok uyumlulardı. Ama Kim So-Yeon, Kore’de çok kazanan kadın oyuncular arasında yer alıyor. Lee Sang-Woo ise sinema/televizyon sektöründen ziyade tiyatro sahnesi tozu yutmuş birisi. Zaten ekran projelerinde çok yer almıyor, yer alsa bile genellikle ya konuk oyuncu ya da yardımcı oyuncu rolünde oynuyordu. Yani sanatkâr adamın hali başka olur ama aralarında bariz bir gelir farkı var. Demek ki Lee Sang-Woo bunu takmıyor. Ne mutlu! :)

Ben, evlilik kararından sonra Kim So-Yeon’un uzun bir süre (2-3 yıl) dramalarda yer almayacağını düşünüyorum. Balayı, çocuk planı derken en az 2-3 yılı bulur. Onu, uzun bir süre izleyemeyeceğimi düşünmek beni üzüyor. Ama özel hayat da iş hayatından önemlidir. Hele hele 37 yaşına gelmiş bir kadından bahsediyorsak, özel hayat bazı ciddi planlar için iş hayatının önüne geçecektir. Zaten normal hayatında çok duygusal biri olduğu söyleniyor. İnşallah "evimin kadını olacağım, oyunculuğu bırakıyorum” falan demez :). Neyse evlilik haberlerini yapmak bana nasip oldu, çifti kutluyoruz…