Eski 'KARA' Grubundan Park Gyu-Ri Yeni Bir Dizide Rol Alacak

  Maysa   |     28-03-2017, 14:46


Eski 'KARA' grubundan Park Gyu-Ri’nin başrollerinde Do Ji-Han ve Lim Soo-Hyang'ın rol aldığı "The Rose of Sharon has Bloomed" dizisinde rol alacağı ajansı tarafından doğrulandı.


Dizi, küçük bir polis karakolunda geçen olayları anlatmaktadır.

Park Gyu-Ri dizide bir polis memuru olan Jang Eun-Joo karakterini canlandıracaktır. O, Cha Tae-Jin’i (Do Ji-Han) tek taraflı olarak sevmektedir.

Ayrıca Do Ji-Han ve Lim Soo-Hyang da dizide birer polis memurunu canlandıracaktır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, allkpop

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…