Won Bin 7 Yıl Sonra Yeni Bir Film İle Ekranlara Dönebilir


Oyuncu Won Bin’in ajansı, "Still Life" filminin geçen yıldan beri masada duran projelerden biri olduğunu açıklayan bir bildiri yayımladı. Ve ajans şunu da ekledi: "Henüz hiçbir şey kesinleşmiş değil, filmin son senaryo halini aldıktan sonra bir karar vereceğiz”.


"Still Life" filminin yapımcılığını, 23 Mart’ta vizyona giren "The Prison" filminin yapım şirketi üstleneceği için filme yönelik beklentiler artırmış durumda.

"Still Life"ın yapım ajansı ise şu açıklamaları yaptı: "Filmi hala uyarlama aşamasındayız ve senaryoyu yaklaşık 10 kez revize ettik. Prodüksiyona girmeden önce "The Prison" filminin senaryosunu da 25 kez revize etmiştik. Bu yüzden senaryonun ne zaman tamamlanacağını söylemek mümkün değil. Bu nedenle filmin oyuncuları veya filmin yönetmeni hakkında herhangi bir karar vermedik”.

"Still Life" filmi, Uberto Pasolini'nin 2013 yılına ait aynı adlı filminin uyarlaması olacak. Film, hayatını yalnız geçirmek zorunda olan kişiler için aile üyelerini bulma ve cenaze törenlerinde ağlayacak insan (yasçı) bulma görevini yerine getiren bir memurun hayatını anlatmaktadır.

Bu arada, Won Bin bu filmde rol alırsa, 2010’da rol aldığı "The Man From Nowhere" filminden sonra sektöre geri dönmüş olacak.

 

Kaynak: soompi

 

Filmin konusu net açıklanmadı sadece Uberto Pasolini’nin filminden uyarlama olacağı söylendi. Şimdi cenaze törenlerinde ağlayacak insan bulmakla görevli memur size biraz garip gelebilir. Öyle şey mi olur diye şaşırmış olabilirsiniz. Bu konu hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum. Master tez konum yoksulluk üzerine bu yüzden Avrupa’da 19. Yüzyıl yoksulluğu üzerine dikkatimi çeken şey cenaze törenlerinde kullanılmak için yasçıların tutulması olmuştu. Ve bu yasçıların çoğu da yoksul olan insanlardı. Bu gelenek Hıristiyanlık yoluyla Uzakdoğu’ya da yayılmış olabilir belki.

Film konu olarak beni heyecanlandırdı doğrusu, inşallah Won Bin kabul eder de, onu uzun bir aradan sonra izleme fırsatı buluruz…