"Watch Out For This Woman"ın Adı Değişti + Nam Ji-Hyun’a Teklif
  • Maysa
  • 29-03-2017, 15:54


Başrolünde Ji Chang-Wook'un rol aldığı, SBS’in yeni romantik-komedi türündeki "Watch Out For This Woman" dizisinin adı "Suspicious Partner" olarak değiştirildi ve oyuncu Nam Ji-Hyun’a dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldü.


Nam Ji-Hyun’un teklifi incelemede son aşamaya gelindiği açıklandı. Eğer Nam Ji-Hyun bu teklifi kabul ederse dizide eski bir tekvando sporcusu ve adli bir stajyer olan Eun Bong-Hee karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, onun karakteri dışarıdan bakınca saf ve narin birisi gibi görünse de kendini savunabilecek birisidir. Lee Sung-Kyung ve Han Ji-Min’e dizide kadın başrol karakter Eun Bong-Hee’yi canlandırması için teklif götürülmüştü. Ancak her iki oyuncuda bu teklifi reddetti.

Bu arada oyuncu Choi Tae-Joon’a da dizide yardımcı bir karakteri canlandırması için teklif götürülmüştü. Choi Tae-Joon’un da bu teklifi incelemede son aşamada olduğu bildirildi. Choi Tae-Joon eğer teklifi kabul ederse dizide bir avukatı canlandıracaktır. Onun karakteri No Ji-Wook’un (Ji Chang-Wook) çocukluk arkadaşıdır.

Dizi, savcılık ofislerinde ve mahkeme salonlarında yaşananların perde arkasını konu almaktadır. Hafıza kaybından muzdarip olan bir katil öldürmek için No Ji-Wook (Ji Chang-Wook) ve Eun Bong-Hee’nin peşine düşer. Çok geçmeden ikili bu kovalamaca içinde birbirine âşık olur.

Dizinin senaristliğini ise "Hello Monster" dizisini kaleme alan Kwon Ki-Young yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 10 Mayıs’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi