Nam Ji-Hyun’un "Suspicious Partner"da Rol Alacağı Kesinleşti
  • Maysa
  • 30-03-2017, 15:40


Oyuncu Nam Ji-Hyun’un başrolünde Ji Chang-Wook'un rol aldığı "Suspicious Partner" dizisinde kadın başrol karakterini ve oyuncu Choi Tae-Joon’un da yardımcı erkek karakteri canlandıracağı açıklandı.


Nam Ji-Hyun dizide eski bir tekvando sporcusu ve adli bir stajyer olan Eun Bong-Hee karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, onun karakteri dışarıdan bakınca saf ve narin birisi gibi görünse de kendini savunabilecek birisidir.

Choi Tae-Joon dizide bir avukat olan Ji Eun-Tak karakterini canlandıracak. Onun karakteri No Ji-Wook’un (Ji Chang-Wook) çocukluk arkadaşıdır.

Dizi, savcılık ofislerinde ve mahkeme salonlarında yaşananların perde arkasını konu almaktadır. Hafıza kaybından muzdarip olan bir katil öldürmek için No Ji-Wook (Ji Chang-Wook) ve Eun Bong-Hee’nin (Nam Ji-Hyun) peşine düşer. Çok geçmeden ikili bu kovalamaca içinde birbirine âşık olur.

Ayrıca dizide 'Hello Venus' grubundan Nara’nın da rol alacağı bildirildi. Nara dizide No Ji-Wook’un (Ji Chang-Wook) eski kız arkadaşı Cha Yoo-Jung karakterini canlandıracak. O, yurtdışında eğitim almış bir savcıdır.

Dizinin senaristliğini ise "Hello Monster" dizisini kaleme alan Kwon Ki-Young yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 10 Mayıs’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynakları: soompi, asianwiki