Nam Ji-Hyun’un "Suspicious Partner"da Rol Alacağı Kesinleşti

  Maysa   |     30-03-2017, 15:40


Oyuncu Nam Ji-Hyun’un başrolünde Ji Chang-Wook'un rol aldığı "Suspicious Partner" dizisinde kadın başrol karakterini ve oyuncu Choi Tae-Joon’un da yardımcı erkek karakteri canlandıracağı açıklandı.


Nam Ji-Hyun dizide eski bir tekvando sporcusu ve adli bir stajyer olan Eun Bong-Hee karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, onun karakteri dışarıdan bakınca saf ve narin birisi gibi görünse de kendini savunabilecek birisidir.

Choi Tae-Joon dizide bir avukat olan Ji Eun-Tak karakterini canlandıracak. Onun karakteri No Ji-Wook’un (Ji Chang-Wook) çocukluk arkadaşıdır.

Dizi, savcılık ofislerinde ve mahkeme salonlarında yaşananların perde arkasını konu almaktadır. Hafıza kaybından muzdarip olan bir katil öldürmek için No Ji-Wook (Ji Chang-Wook) ve Eun Bong-Hee’nin (Nam Ji-Hyun) peşine düşer. Çok geçmeden ikili bu kovalamaca içinde birbirine âşık olur.

Ayrıca dizide 'Hello Venus' grubundan Nara’nın da rol alacağı bildirildi. Nara dizide No Ji-Wook’un (Ji Chang-Wook) eski kız arkadaşı Cha Yoo-Jung karakterini canlandıracak. O, yurtdışında eğitim almış bir savcıdır.

Dizinin senaristliğini ise "Hello Monster" dizisini kaleme alan Kwon Ki-Young yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 10 Mayıs’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynakları: soompi, asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…