"Cheese in the Trap" Filmi, Dizi Versiyonuna Göre Nasıl Olacak?

  Maysa   |     31-03-2017, 13:44


"Cheese in the Trap" filminin yapımcılarına filmin hikâyesinin dizi versiyonundan farklı olup olmayacağı soruldu.


30 Mart’ta filmin yapım şirketi Mountain Movement Story bu konu ile ilgili, "Film versiyonun senaryosu erkenden tamamlandı. [Filmin] webtoonun tüm orijinal hikayesini koruduğunu söylemek zor olacaktır.” şeklinde bir açıklama yaptı.

"Orijinal hikâyenin sahibi Soonkki projenin tamamında danışman olarak yer aldı. Film, webtoonun ana çerçevesinden kopmayacak olmasına rağmen webtoonun dizi versiyonundan tamamen farklı olacak.” şeklinde sözlerine devam etti.

"Cheese in the Trap" adlı webtoon, tipik bir öğrenci olan Hong Seol ile gizemli bir kişiliği sahip Yoo Jung etrafında dönüyor. İkisi arasındaki ilişkiyi incelikleri ile konu alıyor. Webtoonun ilk bölümü Temmuz 2010’da yayımlandı ve en son 184. cildi yayımlandı.

Ayrıca, webtoonun yazarı Soonkki son 7 yıldır çalışmalarını destekleyen fanlarına teşekkür etmek için bir son söz yayımlayacağını açıkladı.

Burada filmde oldukça usta isimler yer almaktadır. Erkek başrol karakteri, Yoo Jung’u, Park Hae-Jin ve kadın başrol karakteri, Hong Seol’u kendisinin de bir Hong Seol hayranı olduğunu dile getiren Oh Yeon-Seo canlandıracak. Baek kardeşleri ise Park Ki-Woong ve Yu In-Young canlandıracak. Buna ek olarak Oh Jung-Hyuk, Sandara Park ve Kim Hyun-Jin filmde destekleyici rollerde yer alacak.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…