Yook Sung-Jae; Gong Yoo ve Lee Dong-Wook'tan Bahsetti

  Maysa   |     2-04-2017, 12:30


'BTOB', 1 Nisan’da KBS’in 'Yoo Hee-Yeol’s Sketchbook' adlı programına katıldı. 'BTOB' grubundan Yook Sung-Jae "Goblin" dizisinde beraber rol aldığı Gong Yoo ve Lee Dong-Wook ile çalışmanın nasıl bir şey olduğundan bahsetti.


Yook Sung-Jae onlarla olan yakın ilişkisi hakkında, "İlk başlarda, onlara yaklaşmaya cesaret edemedim ama sonra aslında biraz özensiz olduklarını gördüm. Bana gerçekten iyi davrandılar ve böylece birer kardeş gibi olabilmeyi başardık.”  dedi.

Bunun üzerine Yoo Hee-Yeol övünerek, "Ben Gong Yoo ile aynı spor salonuna gidiyorum. Hatta birbirimizin duruş şekillerini düzeltiriz.”  dedi.

Yook Sung-Jae’den "Goblin" dizisinin müziklerinden birisini seçmesi istendiğinde ise oyuncu-şarkıcı 'Beautiful'u seçti.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…