Song Kang-Ho, "Snowpiercer" Yönetmeni İle Tekrar Çalışacak

  Rüzgar Esintisi   |     3-04-2017, 14:03


Usta oyuncu Song Kang-Ho’nun "Snowpiercer" filminin yönetmeni Bong Joon-Ho ile tekrar "Parasite" filmde çalışacakları açıklandı.


Song Kang-Ho ve yönetmen Bong Joon-Ho 2013 yapımı "Snowpiercer" filminin yanı sıra 2003 yapımı "Memories of Murder" ve 2006 yapımı "The Host" filmlerinde beraber çalışmışlardı. "Parasite" filmi ile dördüncü kez birlikte çalışmış olacaklar.

Ayrıca yönetmen Bong Joon-Ho birçok filmin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini yapmıştır. 2003 yapımı "Memories of Murder" ve 2006 yapımı "The Host" filmlerin hem senaryosunu kaleme almış hem de yönetmiştir. 2014 yapımı "Haemoo" diğer adı ile "Sea Fog" filminin hem senaryosunu kaleme almış hem de yapımcılığını üstlenmiştir.

"Parasite" filmi, zor zamanlar geçiren bir ailenin etrafında dönmektedir.

Filmin 2018 yılında Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…