"Bad Guys" Dizisinin 2. Sezonu Olacak

  Maysa   |     4-04-2017, 16:03


OCN, "Bad Guys" dizisinin 2. sezonunu yayımlamak için hazırlıklara başladığını açıkladı.


4 Nisan’da OCN’den bir kaynak, ""Bad Guys" dizisinin 2. Sezonu bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor. Ancak dizinin Eylül ayında yayımlanmaya başlaması kesinleşmedi.” şeklinde konuştu.

Bu arada bir medya kaynağı "Bad Guys 2" dizisinin bu yılın Eylül ayında yayımlanacağını açıkladı.

2014 yapımı "Bad Guys" dizisinin konusu ise artan şiddet suçları ile mücadelede Emniyet Müdürü suçlulardan oluşan bir takımı konu almaktaydı. Dedektif Oh Goo-Tak (Kim Sang-Joong) ekip üyelerini toplar: bir gangster olan Park Woong-Cheol (Ma Dong-Seok), olağanüstü zekâsı ile bir seri katil olan Lee Jung-Moon (Park Hae-Jin) ve kiralık katil Jung Tae-Soo (Jo Dong-Hyeok). Ayrıca Polis Müfettişi Yoo Mi-Young'da (Kang Ye-Won) bu ekibe katılır.

"Bad Guys 2" dizisinin senaristliğini ilk sezonu da kaleme alan Han Jung-Hoon yapmaktadır.

 

Kaynak: soompidaum

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…