Kim Woo-Bin "Wiretap" Filminde Rol Alacak

  Maysa   |     4-04-2017, 16:49


Oyuncu Kim Woo-Bin’in yeni polisiye-aksiyon türündeki "Wiretap" filminde rol alacağı açıklandı.


2009 yapımı bir Hong Kong filmi olan "Overheard"dan uyarlama film, polisin finansal suç işleyen bir çetenin peşine düşmesini konu almaktadır.

Kim Woo-Bin filmde bir trafik polisi olan Park Sang-Dae karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, prensip sahibi birisidir. Bir gün, bir vakayı takip ederken suç soruşturma ekibinin gizli operasyonuna karışır.

Ayrıca filmde Lee Jung-Jae başrol karakteri canlandırmaktadır. Onun karakteri suç soruşturma ekibinin bir üyesidir. Yardımcı karakterleri ise Yum Jung-Ah ve Kim Eui-Sung canlandırmaktadır. Yum Jung-Ah’ın karakteri, suç soruşturma ekibinin şefidir. Kim Eui-Sung’un karakteri, bir dedektif olan Oh Hyung-Joo’dur.

Filmin yönetmen koltuğunda ise 2015 yapımı "Assassination" filminin hem yönetmenliğini hem senaristliğini hem de yapımcılığını yapan Choi Dong-Hoon oturmaktadır.

Ağustos ayında çekimlerine başlanması planlanan filmin 2018 yılının yaz mevsiminde Güney Kore’de gösterime girmesi bekleniliyor.

 

Kaynak: asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…