“Whisper” Dizisinin Reytingleri Yükseliyor!

  92Sunbea   |     5-04-2017, 13:24


Nielsen Korea’nın 5 Nisan’daki sonuçlarına göre, SBS Pazartesi-Salı draması "Whisper" son bölümünde % 15'lik bir izlenme oranı elde etti. En yeni sonuçlar ile drama, Pazartesi-Salı günü yayımlanan tüm dramalar arasında 1. sırada yer aldı.


"Whisper", önceki bölümünde % 13.8’lik reyting oranı elde etmişti. Dolayısıyla "Whisper" reytinglerde %1.2’lik artış gösterdi. Bu arada MBC’nin "Rebel: Thief Who Stole the People" draması % 12.5 reyting oranında kaldı. KBS2’nin "Perfect Wife" draması ise % 5.6 reyting oranı ile Pazartesi-Salı gecesinin üçüncüsü oldu.

Peki, şu an siz Pazartesi-Salı günü yayımlanan dramalardan hangisini izliyorsunuz?

Sizce "Whisper"ın Güney Kore’de çok izlenmesinin nedeni ne olabilir?

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…