Taecyeon’a Yeni Bir Diziden Teklif + Seo Ye-Ji Kadroda


'2PM' grubundan Taecyeon’a OCN’in yeni dizisi "Save Me" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü ve oyuncu Seo Ye-Ji’nin dizide kadın başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.


Dizi, bir kadının yardım etmeleri için yalvarmasına duyarsız kalamayan bir grup işsiz genç erkeğin etrafında dönmektedir.

Taecyeon eğer teklifi kabul ederse dizide Mooji’nin valisinin oğlu olan Han Sang-Hwan karakterini canlandıracak. Onun karakteri, yakışıklı olduğu kadar da zeki birisidir. Seo Ye-Ji ise dizide Mooji’ye yeni taşınan Im Sang-Mi karakterini canlandıracak. Onun karakteri lise yıllarından bu yana zor zamanlar geçirmektedir. Bu yüzden de Seul’den Mooji’ye taşınmıştır.

Yardımcı karakterleri ise Cho Seong-Ha, Woo Do-Hwan ve Jo Jae-Yun canlandıracak. Cho Seong-Ha dizide sahte bir dini lider olan Baek Jung-Ki karakterini canlandıracak. Woo Do-Hwan dizide Seok Dong-Cheol karakterini canlandıracak. Onun karakteri içine dönük, sakin ve sessiz birisi olsa da soğuk ve alaycı bir kişiliğe sahiptir. Jo Jae-Yun dizide Jung-Ki’nin (Cho Seong-Ha) hevesli müridi Wan-Tae karakterini canlandıracak.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi