53. Baeksang Sanat Ödülleri'nin Adayları Açıklandı

  92Sunbea   |     7-04-2017, 10:59


3 Mayıs'ta yapılacak olan 53. Baeksang Sanat Ödülleri'nin televizyon kategorileri için adayları açıklandı!


"En İyi Dizi" kategorisinde MBC'nin "W" draması, KBS 2TV'nin "Love in the Moonlight" draması, SBS'nin "Romantic Doctor, Teacher Kim" draması, tvN'nin "Goblin" draması ile tvN'in "Dear My Friends" draması aday gösterildi.

MBC'nin "I Live Alone", SBS'nin "My Ugly Duckling", Mnet'in "Show Me The Money" ve JTBC'nin "Ask Us Anything" programları, "En İyi Eğlence Programı" kategorisinde aday gösterildi.

"En İyi Erkek Oyuncu" kategorisinde Gong Yoo (Goblin), Nam Goong-Min (Chief Kim), Park Bo-Gum (Love in the Moonlight), Jo Jung-Suk (Jealousy Incarnate) ve Han Suk-Kyu (Romantic Doctor, Teacher Kim) aday gösterildi.

"En İyi Kadın Oyuncu" kategorisinde Kim Go-Eun (Goblin), Kim Ha-Neul (On the Way to the Airport), Park Bo-Young (Strong Woman Do Bong-Soon), Park Shin-Hye (Doctors) ve Seo Hyun-Jin (Another Miss Oh) aday gösterildi.

"En İyi Yeni Oyuncu" kategorisinde Gong Myun (Drinking Solo), Kim Min-Su (Doctors), Ji Soo (Strong Woman Do Bong-Soon) ve Jinyoung (Love in the Moonlight) aday gösterildi.

Diğer taraftan "En İyi Yeni Kadın Oyuncu" kategorisinde Kang Han-Na (Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo), Kong Seung-Yeon (Master: God of Noodles), Nana (The Good Wife), Minah (Beautiful Gong Shim) ve Lee Se-Young (The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop) aday gösterildi.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…