Kim So-Yeon ve Lee Sang-Woo Çiftinin Düğün Tarihleri Açıklandı!


Evlenmeye karar verdiklerini 28 Mart’ta ajansları aracılığıyla duyuran çift, düğün törenleri hakkında resmi bir açıklama yaptı.


Kim So-Yeon’un ajansı Namoo Actors, Lee Sang-Woo ve Kim So-Yeon çiftinin 9 Haziran Cuma günü, Gangnam’da, aile üyeleri ve yakın arkadaşlarıyla birlikte küçük ve özel bir düğün töreni düzenleyeceklerini belirtti. Ayrıca düğün törenine sadece yakın arkadaş ve ailelerin katılacaklarından dolayı halka kapalı olacağı da belirtildi. Ajans son olarak mutlu bir yuva oluşturmaya çalışan çifti tebrik etti.

Çift, Happy Home isimli seri dramada tanışmış, drama bitince ajansları çıktıklarını açıklamıştı.

Jung Kyung-Ho’dan Yakın Arkadaşı Kim So-Yeon’a Jest

Fall in Love with Soon-Jung’dan beri Jung Kyung-Ho, Kim So-Yeon ve ekipten birkaç kişi hala daha dostluklarını sürdürüyor. 9 Nisan Pazar günü iki yakın arkadaş (Jung Kyung-Ho ve Kim So-Yeon) bir araya geldi. Görüşmenin ardından Jung Kyung-Ho instagram hesabından bir fotoğraf paylaşarak şunları yazdı:"Soon-Jung (Kim So-Yeon’a Fall in Love with Soon-Jung’daki karakter ismi ile hitap ediyor), yakında olacak düğünün için tebrikler, bunu söyleyip söylemeyeceğimi bilmiyorum, çok tebrik ederim”. Bu paylaşıma Kim So-Yeon ise manidar bir cevap verdi: "Bu etkileyici Kang Patron (Jung Kyung-Ho’ya Fall in Love with Soon-Jung’deki karakter ismi ile hitap ediyor). Bir gün, seni daha çok tebrik edeceğim (Jung Kyung-Ho’nun da Soo-Young ile olan ilişkisini evlilik ile perçinlemesini diliyor muhakkak)".

 

Kaynak: soompi, allkpop, instagram1, instagram2