Taecyeon’un "Save Me" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

  Maysa   |     19-04-2017, 15:08


'2PM' grubundan Taecyeon’un oyuncu Seo Ye-Ji ile beraber "Save Me" dizisinde rol alacağı onaylandı.


Dizi, bir kadının yardım etmeleri için yalvarmasına duyarsız kalamayan bir grup işsiz genç erkeğin etrafında dönmektedir.

Seo Ye-Ji dizide Mooji’ye yeni taşınan Im Sang-Mi karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri lise yıllarından bu yana zor zamanlar geçirmektedir. Bu yüzden de Seul’den Mooji’ye taşınmıştır. Onun babası iflasından sonra bir dini tarikatın lideri ile tanışır ve ona bağlanır. Bu tarikatın tehlikeli bir grup olduğunu fark etmesi üzerine babasını buradan kurtarmaya çalışır.

Taecyeon dizide Mooji’nin valisinin oğlu olan Han Sang-Hwan karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, babasının vali olmasının getirdiği bir baskı ile yaşayan yakışıklı olduğu kadar da zeki birisidir. O, üç yıl önce trajik bir olay aracılığı ile tanıştığı Sang-Mi (Seo Ye-Ji) ile tekrar karşılaşır ve Sang-Mi dini tarikattan kurtulmak için ondan yardım ister.

Cho Seong-Ha dizide kötü niyetli sahte bir dini lider olan Baek Jung-Ki karakterini canlandıracaktır. O, müritlerinden yararlanmaktadır.

Woo Do-Hwan Sang-Hwan’ın (Taecyeon) işsiz arkadaşlarından biri olan Seok Dong-Cheol karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri çocukluğunu yaşayamadığı için asi birisi olarak büyümüştür. Sang-Hwan ondan Sang-Mi’yi (Seo Ye-Ji) kurtarmak için yardım ister.

Ayrıca dizide Jo Jae-Yun, Lee David, Park Ji-Young ve Son Byung-Ho da rol almaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, allkpop

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…