Nam Goong-Min Yeni Bir Dizide Bir Muhabiri Canlandıracak

  Rüzgar Esintisi   |     20-04-2017, 13:15


Oyuncu Nam Goong-Min’in SBS’in yeni dizisi "Falsify"da erkek başrol karakterini canlandıracağı açıklandı.


Dizi, yapılan yolsuzlukları açığa çıkarmak için mücadele eden bir muhabir (Nam Goong-Min) ve bir savcının etrafında dönmektedir.

Nam Goong-Min dizide baş belası bir muhabir olan Han Moo-Young karakterini canlandıracaktır. Onun abisi bir muhabirdir ve büyük bir yolsuzluk skandalını ortaya çıkarmaya çalışırken ölmüştür. Moo-Young, abisinin ölümüne neden olanlardan intikam almak ve yapılan yolsuzlukları gün yüzüne çıkarmak için muhabir olur.

Ayrıca dizide kadın başrol karakteri canlandırması için Chun Woo-Hee’ye, yardımcı karakterleri canlandırması için Yu Jun-Sang ve Jeon Hye-Bin’e diziden teklif götürüldüğü açıklandı.

Filmlerde görmeye alışık olduğumuz Chun Woo-Hee bu teklifi kabul ederse 5 yılın ardından ilk kez bir dizide rol alacak. Oyuncu en son 2011 – 2012 yapımı "Vampire Idol" dizisinde rol almıştı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, daum

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…