JTBC, 3 Web Dizisi Daha Yayımlayacak + Ana Kadroları
  • Maysa
  • 20-04-2017, 15:03


JTBC, "A Person You Could Know" web dizisi haricinde üç tane daha web dizisi yayımlayacağını ve bu dört web dizisinin ana kadrosunu açıkladı.


Temmuz ayından itibaren yayımlanmaya başlayacak olan dört web dizisinin her biri farklı oyuncu kadrosuna ve farklı konulara sahiptir.

Web dizi serisinin ilki "A Person You Could Know", eski sevgilisinin telefonun kilidini açan ve aşk dolu eski anılarını hatırlayan birisinin etrafında dönmektedir. Web dizinin başrollerinde Choi Soo-Young, Lee Won-Geun ve Shim Hee-Sup yer almaktadır.

İkinci web dizi, "Hip-Hop Teacher", yaşadığı hayattan sıkılmış ve eğlenmek için bir hip-hop projesi hazırlayan bir ilkokul öğretmenin etrafında dönmektedir. Web dizinin başrollerinde Lee Joo-Young, 'Girl’s Day' grubundan Yura ve An Woo-Yeon yer almaktadır.

Üçüncü web dizi, "Somehow 18", ilk aşkını ölümden kurtarmak için zamanda geri giderek 18 yaşında olduğu eski okul günlerine geri dönen bir adamın etrafında dönmektedir. Kulağa ağır bir konu gibi gelse de eğlenceli bir romantik-komedi olması planlanılıyor.

Dördüncü web dizi, "Magic School", farklı nedenlerden dolayı bir sihirbazlık okuluna giren dört farklı öğrencinin etrafında dönmektedir. Web dizinin başrollerinde 'GOT7' grubundna Jinyoung, '2PM' grubundan Nichkhun ve Yoon Park yer almaktadır.

Web dizi serisinin yapım yönetmeni Oh Hwan-Min bu seri ile ilgili, "Çaylak yönetmenlere ve senaristlere tecrübe kazanma şansını sunmak için ve bunun yanı sıra farklı içerikler oluşturulan uzun vadeli bu proje ile ilerlemeye karar verdik." şeklinde konuştu.

Web dizi serisinin ilk web dizisi "A Person You Could Know"un 31 Temmuz’da yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi