"Housewife Detective" Dizisinin İptali Hakkında Söylentiler Çıktı

  Maysa   |     20-04-2017, 15:40


Başrolünde Jang Na-Ra ve '2PM' grubundan Chansung’un rol aldığı "Housewife Detective" dizisinin yapımının iptal edildiği hakkında söylentiler çıktı.


20 Nisan’da bir haber yayıncısı "Housewife Detective" dizisinin üretiminin iptal edildiği bildirdi. Dizinin yapım bütçesinde bir sorun çıktığını ve oyuncuların ajanslarının bile dizinin çekimlerinin şuan durdurulduğunu belirtti.

Ancak dizinin yapım şirketi bu haberleri yalanladı: "Bu doğru değil. Sadece yayın şirketi ile olan yapım detaylarını tartışıyoruz. Ayrıca dizinin "Ruler: Master of the Mask"dan sonra yayımlanmaya başlayacağı ile ilgili olan haberler de doğru değildir."

Her iki tarafın yaptığı farklı açıklamalardan dolayı durum karışık görünüyor. Başlangıçta, dizinin çekimlerinin 2017 yılının ilk yarısında tamamlanması ve dizinin aynı anda Kore’de ve diğer ülkelerde yayımlanmaya başlanması planlanıyordu.

Dizi, özel bir dedektif (Chansung) ve onun yanında asistanlık yapan bir ev kadının (Jang Na-Ra) birlikte çözdüğü çeşitli davalar konu almaktadır. Hayranlar özellikle Jang Na-Ra’yı ilk kez anne olarak ve Chansung ile olan kimyasını görmek için dört gözle diziyi beklemekte.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…