"Housewife Detective" Dizisinin İptali Hakkında Söylentiler Çıktı
  • Maysa
  • 20-04-2017, 15:40


Başrolünde Jang Na-Ra ve '2PM' grubundan Chansung’un rol aldığı "Housewife Detective" dizisinin yapımının iptal edildiği hakkında söylentiler çıktı.


20 Nisan’da bir haber yayıncısı "Housewife Detective" dizisinin üretiminin iptal edildiği bildirdi. Dizinin yapım bütçesinde bir sorun çıktığını ve oyuncuların ajanslarının bile dizinin çekimlerinin şuan durdurulduğunu belirtti.

Ancak dizinin yapım şirketi bu haberleri yalanladı: "Bu doğru değil. Sadece yayın şirketi ile olan yapım detaylarını tartışıyoruz. Ayrıca dizinin "Ruler: Master of the Mask"dan sonra yayımlanmaya başlayacağı ile ilgili olan haberler de doğru değildir."

Her iki tarafın yaptığı farklı açıklamalardan dolayı durum karışık görünüyor. Başlangıçta, dizinin çekimlerinin 2017 yılının ilk yarısında tamamlanması ve dizinin aynı anda Kore’de ve diğer ülkelerde yayımlanmaya başlanması planlanıyordu.

Dizi, özel bir dedektif (Chansung) ve onun yanında asistanlık yapan bir ev kadının (Jang Na-Ra) birlikte çözdüğü çeşitli davalar konu almaktadır. Hayranlar özellikle Jang Na-Ra’yı ilk kez anne olarak ve Chansung ile olan kimyasını görmek için dört gözle diziyi beklemekte.

 

Kaynak: soompi