“Ruler: Master of the Mask”ın Karakter Afişleri Yayımlandı
  • Maysa
  • 25-04-2017, 14:10


Başrolünde Yoo Seung-Ho, Kim So-Hyun ve 'INFINITE' grubundan L’in rol aldığı "Ruler: Master of the Mask" dizisinin altı karakter afişi yayımlandı.

 

Dizi, 1700 yıllarda, Joseon Hanedanlığı döneminde, halkının iyiliği için mücadele eden bir veliaht prensin (Yoo Seung-Ho) ve veliaht prensten intikam almak isterken ona âşık olan bir genç kızın (Kim So-Hyun) hikâyesini anlatmaktadır.

Yoo Seung-Ho dizide Veliaht Prens Lee Sun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, halkı için gölgelerin arasındaki halkı ezerek servet ve güç toplamış olan 'Pyunsoo-hwe' adlı bir örgüte karşı yalnız ve çaresizce mücadele ederek büyümüştür. Onun karakter afişinde "Pyunsoo-hwe' yi yıkıp insanlar için olan bir Joseon kuracağım.”  yazmaktadır.

Kim So-Hyun dizide bir komutanın kızı olan Lee Ga-Eun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, adalet duygusu güçlü oldukça zeki bir kızdır. Bir gün, babasını Veliaht Prens Lee Sun (Yoo Seung-Ho) idam ettirir ve Ga-Eun ondan bunun intikamını almaya çalışır. Ancak hiç beklemediği bir şey olur. O, Veliaht Prens Lee Sun'a âşık olur. Onun karakter afişinde veliaht prense sorduğu bir soru yazmaktadır: "Neden babamı öldürdün!?!”

L dizide alt sınıftan olan Lee Sun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri oldukça zeki birisidir. Düşük sınıftan biri olmasına rağmen Ga-Eun (Kim So-Hyun) ona nazik davranır. Ona okuma ve yazmayı öğretir. O, veliaht prensin dublörü, 'sahte kral' olur. Onun karakter afişinde Ga-Eun'a itafen "Senin için agasshi (genç bayan), gerçek bir kral olacağım.”  yazmaktadır.

Yoon So-Hee dizide Pyunsoo-hwe'nin liderinin torunu olan Kim Hwa-Goon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, büyükbabası ile bir savaş içerisinde olan Veliaht Prens Lee Sun’a (Yoo Seung-Ho) aşıktır. Onun karakter afişinde "Veliaht prensin kalbini kazanacağım.”  yazmaktadır.

Heo Jun-Ho dizide Pyunsoo-hwe'nin lideri olan Dae Mok karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde "O iki şeyden birisi: kazanmam gereken birisi ya da öldürmem gereken birisi.”  yazmaktadır.

Park Chul-Min dizide eski bir bilim adamı olan Woo Bo karakterini canlandırmaktadır. O, saraydan atılmıştır ve şimdi yalnız yaşmaktadır. Onun karakteri, toplumsal sınıflandırmaya karşı birisidir. Onun karakter afişinde toplumsal sınıflandırmayı eleştirdiği "Bu Joseon’da, yardımseverlik, doğruluk, uygunluk ve bilgelik erdemleri tamamen saçmalıktır.”  sözleri yazmaktadır.

"Ruler: Master of the Mask" dizisinin ilk bölümünün 10 Mayıs 2017 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: mbc, dramabeans