Go Ah-Ra’ya "Are You Human Too?" Dizisinden Teklif Götürüldü

  Maysa   |     26-04-2017, 13:57


Oyuncu Go Ah-Ra’ya KBS2’nun yeni fantastik türündeki dizisi "Are You Human Too?" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü oyuncunun ajansı tarafından doğrulandı.


Dizi, insanları dolandırabilmek için üretilen ve insanlardan ayrıt edilemeyen robotları konu almaktadır.

Go Ah-Ra eğer teklifi kabul ederse dizide hangi karakteri canlandıracağı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Bu arada erkek başrol karakteri, bir robotu, canlandırması için oyuncu Seo Kang-Joon’a teklif götürülmüştü. Oyuncu henüz bu teklife karşı bir yanıt vermiş değil.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2016 yapımı "Becky's Back", 2013 yapımı "Shark" ve 2012 yapımı "Bridal Mask" dizilerinde yönetmenlik yapan Cha Young-Hoon otururken dizinin senaristliğini 2012 yapımı "The Princess' Man" dizisini kaleme alan Jo Jung-Joo yapmaktadır.

"Are You Human Too?" dizisinin oyuncu kadrosu tamamlandıktan sonra dizinin çekimlerine bu yılın ilk yarısında başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, dramabeans

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…