Yook Sung-Jae, Hangi Türde Bir Karakteri Canlandırmak İstiyor?
  • Maysa
  • 26-04-2017, 14:58


'BTOB' grubundan Yook Sung-Jae, "Goblin" dizisinden sonra hangi türde bir karakteri canlandırmayı denemek istediğini The Star Magazine ile yaptığı bir röportaj sırasında açıkladı.


The Star Magazine ile fotoğraf çekimleri 'BTOB' grubunun üyelerine şıklık ve sofistike bir hava katan siyah beyaz şeklinde yapıldı.

Fotoğraf çekimlerinin ardından üyeler en son çıkan albümlerinin tanıtımından sonra bireysel faaliyetleri hakkında konuştu. Yook Sung-Jae’ye "Goblin" dizisindeki başarısından sonra hangi türde bir karakteri canlandırmak istediği sorulduğunda oyuncu-şarkıcı, "Bir sonraki projemde bir kötü karakteri canlandırmak istiyorum. Çünkü daha önce yapmış olduğum her şeyden farklı olurdu."  şeklinde cevap verdi.

Röportaj sırasında üyelere kendilerini en çekici buldukları anları soruldu. Minhyuk, "Planlanan tüm etkinliklerimi bitirdikten sonra."  dedi ve Ilhoon, "Duş alırken aynaya baktığımda."  cevabını verdi. Yook Sung-Jae de bu soruya, "Çalışmalarıma odaklanırken ve yeni bir projeye başlarken kendimi en çekici bulduğum anlardır. Bence bir şeylere odaklanan erkekler en çekici insanlardır."

Röportajın geri kalanını The Star Magazine’in Mayıs sayısından okuyabilirsiniz.

 

Kaynak: soompi