Yook Sung-Jae, Hangi Türde Bir Karakteri Canlandırmak İstiyor?

  Maysa   |     26-04-2017, 14:58


'BTOB' grubundan Yook Sung-Jae, "Goblin" dizisinden sonra hangi türde bir karakteri canlandırmayı denemek istediğini The Star Magazine ile yaptığı bir röportaj sırasında açıkladı.


The Star Magazine ile fotoğraf çekimleri 'BTOB' grubunun üyelerine şıklık ve sofistike bir hava katan siyah beyaz şeklinde yapıldı.

Fotoğraf çekimlerinin ardından üyeler en son çıkan albümlerinin tanıtımından sonra bireysel faaliyetleri hakkında konuştu. Yook Sung-Jae’ye "Goblin" dizisindeki başarısından sonra hangi türde bir karakteri canlandırmak istediği sorulduğunda oyuncu-şarkıcı, "Bir sonraki projemde bir kötü karakteri canlandırmak istiyorum. Çünkü daha önce yapmış olduğum her şeyden farklı olurdu."  şeklinde cevap verdi.

Röportaj sırasında üyelere kendilerini en çekici buldukları anları soruldu. Minhyuk, "Planlanan tüm etkinliklerimi bitirdikten sonra."  dedi ve Ilhoon, "Duş alırken aynaya baktığımda."  cevabını verdi. Yook Sung-Jae de bu soruya, "Çalışmalarıma odaklanırken ve yeni bir projeye başlarken kendimi en çekici bulduğum anlardır. Bence bir şeylere odaklanan erkekler en çekici insanlardır."

Röportajın geri kalanını The Star Magazine’in Mayıs sayısından okuyabilirsiniz.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…