"Fight for My Way" Dizisinin Yayın Tarihi 2 Hafta Ertelendi
  • Maysa
  • 28-04-2017, 16:24


Park Seo-Joon ve Kim Ji-Won’un rol aldığı "Fight for My Way" dizisinin ilk yayın tarihi iki hafta ertelendi.


İlk başta "Fight for My Way" dizisinin 2 Mayıs’ta final bölümü yayımlanacak olan "Ms. Perfect" dizisinin ardından aynı yayın dilimini alması planlanmıştı. Böylece "Fight for My Way" dizisi 8 Mayıs’ta yayımlanmaya başlayacaktı. Ancak dizinin yayın tarihi iki hafta ertelendi ve 22 Mayıs’ta ilk bölümünün yayımlanması planlanılıyor. Boş kalan bu iki haftada ise 2 bölümlük iki mini dizi yayımlanacak. 8 - 9 Mayıs’ta "Individualist Ms. Ji-Young" dizisi ve 15 – 16 Mayıs’ta daha önceden yayımlanmış olan "Becky’s Back" dizisinin iki bölümlük yönetmen versiyonu yayımlanacak.

Bu arada, Park Seo-Joon, Kim Ji-Won, Song Ha-Yoon ve Ahn Jae-Hong’un yer aldığı yukarıdaki fotoğrafta dizi setinden bir kare yer almaktadır. Dört oyuncuda dizide çocukluklarından bu yana yakın arkadaş olan karakterleri canlandırmaktadır. Ancak, yakın zamanda arkadaşlığın yerini romantik bir ilişki alacak.

Dizi, hayallerinden oldukça uzak olmalarına rağmen hayallerini gerçekleştirmek için mücadele eden iki kişiyi konu almaktadır.

 

Kaynak: asianwiki