“Ruler: Master of the Mask”ın 3 Yeni Afişi Yayımlandı


Başrolünde Yoo Seung-Ho, Kim So-Hyun ve 'INFINITE' grubundan L’in rol aldığı "Ruler: Master of the Mask" dizisinin ana afişleri yayımlandı.

 

Dizi, 1700 yıllarda, Joseon Hanedanlığı döneminde, halkının iyiliği için mücadele eden bir veliaht prensin (Yoo Seung-Ho) ve veliaht prensten intikam almak isteyen bir genç kızın (Kim So-Hyun) hikâyesini anlatmaktadır.

Yoo Seung-Ho dizide Veliaht Prens Lee Sun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, halkı için gölgelerin arasındaki halkı ezerek servet ve güç toplamış olan 'Pyunsoo-hwe' adlı bir örgüte karşı yalnız ve çaresizce mücadele ederek büyümüştür.

Kim So-Hyun dizide bir komutanın kızı olan Lee Ga-Eun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, adalet duygusu güçlü oldukça zeki bir kızdır. Bir gün, babasını Veliaht Prens Lee Sun (Yoo Seung-Ho) idam ettirir ve Ga-Eun ondan bunun intikamını almaya çalışır. Ancak o, Veliaht Prens Lee Sun’a âşıktır.

L dizide alt sınıftan olan Lee Sun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri oldukça zeki birisidir. Düşük sınıftan biri olmasına rağmen Ga-Eun (Kim So-Hyun) ona nazik davranır. Ona okuma ve yazmayı öğretir. O, veliaht prensin dublörü, 'sahte kral' olur.

Yoon So-Hee dizide Pyunsoo-hwe'nin liderinin torunu olan Kim Hwa-Goon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, büyükbabası ile bir savaş içerisinde olan Veliaht Prens Lee Sun’a (Yoo Seung-Ho) aşıktır.

Heo Jun-Ho dizide Pyunsoo-hwe'nin lideri olan Dae Mok karakterini canlandırmaktadır.

"Ruler: Master of the Mask" dizisinin ilk bölümünün 10 Mayıs 2017 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: mbc, asianwiki