Kim Nam-Gil "Goblin" Adlı Yeni Bir Filmde Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     4-05-2017, 16:54


Oyuncu Kim Nam-Gil’in "Goblin" adlı yeni bir filmde rol alacağı açıklandı.


Film, Joseon'un Mançurya sınırında yaşayan ve haksızca zulüm görmüş köylülerin hikâyesini anlatmaktadır. Sınır bölgesinden bir komutan köy halkının Curçen (Mançurya bölgesinde yaşayan Tunguz halkı) barbarları olarak Joseon’u işgal etmeye çalıştıklarına dair sahte bir rapor hazırlar. Bunun üzerine Kral kendi halkı olduğunu bilmeden onları Joseon’dan atmaya çalışır.

Kim Nam-Gil filmde sınır köylülerine hayatta kalmaları için yol göstermeye çalışan evsiz bir adamı canlandırmaktadır. Onun karakteri evini kaybettikten sonra sürekli kaçarak yaşamaktadır.

Filmin yönetmen koltuğunda ise "Unbowed" ve "National Security" filmlerinde yönetmenlik yapmış olan Chung Ji-Young oturmaktadır.

Filmin çekimlerine bu yılın ikinci yarısında başlanılması ve 2018 yılında Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: dramabeans

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…