Do Kyung-Soo Bir Filmde Kuzey Koreli Askeri Canlandıracak

  Rüzgar Esintisi   |     8-05-2017, 15:53


'EXO' grubundan Do Kyung-Soo’nun "Swing Kids" filminde rol alacağı oyuncu-şarkıcının ajansı tarafından doğrulandı.


SM Entertainment bu konu ile ilgili "[Do Kyung-Soo] Kang Hyung-Chul ile çalışmaktan onur duyuyor." dedi.

Do Kyung-Soo filmde bir Kuzey Koreli asker olan Ro Ki-Soo karakterini canlandıracak. Film, Kuzey Kore ve Güney Kore savaşı sırasında geçmektedir. Bir Kuzey Kore askeri (Do Kyung-Soo) tüm o kaosun içinde tap dansına âşık olur.

Filmin yönetmen koltuğunda ise ünlü yönetmen Kang Hyung-Chul oturmaktadır. Yönetmen, en son " Tazza: The Hidden Card" filmi ile izleyicisinin karşısına geçmişti. O zamandan bu yana üç yıl geçti ve bu film onun üç yılın ardından ilk filmi olacak. Ayrıca yönetmen, "Sunny" (2011) ve "Scandal Makers" (2008) gibi ünlü filmleri ile tanınmaktadır.

Filmin oyuncu kadrosu belirlendikten sonra çekimlerine bu yılın Eylül ayında başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…