Jeon Hye-Bin ve Yoo Joon-Sang "Falsify" Dizisinin Kadrosunda

  Maysa   |     10-05-2017, 16:51


Jeon Hye-Bin ve Yu Jun-Sang başrolünde Nam Goong-Min’in rol aldığı "Falsify" dizisinde rol alacakları onaylandı.


Dizi, yapılan yolsuzlukları açığa çıkarmak için mücadele eden bir muhabir (Nam Goong-Min) ve bir savcının etrafında dönmektedir.

Yu Jun-Sang dizide 'Daehan Daily'deki yozlaşmış bir muhabirken Splash Page (Giriş Sayfası) takımına liderlik yapan Lee Seok-Min karakterini canlandıracak. Jeon Hye-Bin dizide usta bir haber fotoğrafçısı olan Oh Yoo-Kyung karakterini canlandıracak. Onun karakteri, Lee Seok-Min’in (Yu Jun-Sang) takımındadır.

Nam Goong-Min ise dizide baş belası bir muhabir olan Han Moo-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun abisi bir muhabirdir ve büyük bir yolsuzluk skandalını ortaya çıkarmaya çalışırken ölmüştür. Moo-Young, abisinin ölümüne neden olanlardan intikam almak ve yapılan yolsuzlukları gün yüzüne çıkarmak için muhabir olur.

Bu arada oyuncu Chun Woo-Hee’ye dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürülmüştü. Ancak oyuncunun ajansı Namoo Actors, Chun Woo-Hee’nin dizide rol almama kararı aldığını açıkladı.

Dizinin ilk bölümünün 24 Temmuz’da yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompidaum

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…