"Age Of Youth 2"un Ana Kadrosu Onaylandı + Kim Min-Suk’a Teklif

  Maysa   |     11-05-2017, 15:55


Han Ye-Ri, Han Seung-Yeon, Park Eun-Bin ve Park Hye-Soo’nun "Age of Youth 2"dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları onaylanırken Kim Min-Suk’a dizide erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


"Age of Youth" dizisinin 2. Sezonun ikinci sezonu olan "Age of Youth 2" dizisinde Han Ye-Ri, Han Seung-Yeon, Park Eun-Bin ve Park Hye-Soo yine aynı karakterleri canlandıracak. Ancak Hwa Young dizinin ana kadrosundan ayrıldı.

İlgili Haber: Hwa Young, "Age of Youth 2"nun Ana Kadrosunda Yer Almayabilir

Dizinin 2. sezonu, "Belle Epoque" evinde yaşayan Yoon Jin-Myung (Han Ye-Ri), Jung Ye-Eun (Han Seung-Yeon), Song Ji-Won (Park Eun-Bin), Yoo Eun-Jae (Park Hye-Soo) ve yeni oda arkadaşlarının etrafında dönecek.

"Age of Youth 2" dizisinin ilk bölümünün bu yıl yayımlaması planlanılıyor.

 

Kaynak: allkpop, soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…