Kim Min-Suk'un "Age of Youth" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

  Maysa   |     12-05-2017, 17:09


Kim Min-Suk'un başrollerinde Han Ye-Ri, Han Seung-Yeon, Park Eun-Bin ve Park Hye-Soo’nun rol aldığı "Age of Youth 2" dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracağı onaylandı.


Ayrıca son yapılan açıklamada Kang Yi-Na karakterini canlandıran oyuncu Hwa Young’ın dizide rol alacağı bildirildi. Dizinin ikinci sezonunda Kang Yi-Na 'Belle Epoque' evinden ayrılmıştır ve onun yerine iki yeni kız taşınmıştır.

Kim Min-Suk ise dizide ev sahibesinin yardımcısı olan Seo Jang-Hoon karakterini canlandırmaktadır.

Dizi, 'Belle Epoque' evinde yaşayan Yoon Jin-Myung (Han Ye-Ri), Jung Ye-Eun (Han Seung-Yeon), Song Ji-Won (Park Eun-Bin), Yoo Eun-Jae (Park Hye-Soo) ve iki yeni ev arkadaşlarının etrafında dönmektedir.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Ağustos ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…