“Circle” Dizisinin Karakter Afişleri ve İki Yeni Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 15-05-2017, 13:52


Başrollerinde Kim Kang-Woo ve Yeo Jin-Goo’nun rol aldığı "Circle" dizisinin karakter karakter afişleri ve iki yeni fragmanı yayımlandı.


Dizi, 2017 ve 2037 yılında geçmektedir. Bir uzaylı dünyaya gelir ve insanoğlunun duygularının kontrol altına alınması gerektiğine, eğer bu yapılmazsa insanoğlunun bir geleceğinin olmayacağına inanmaktadır. Bu yüzden bu uzaylı insanların arasına karışır.

Kim Kang-Woo dizide 2037 yılında yaşayan ve bir dedektif olan Kim Joon-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. 2037 yılında yaşadığı yer iki alana ayrılmıştır. Birine 'akıllı bölge' denilmektedir. Bu bölgede suç, hastalık ve mutsuzluk duygusu olmaksızın yenilikçi bir sitem vardır. Diğer bölgeye 'genel bölge' denilmektedir. Bu bölgede ise 'akıllı bölge'nin tam tersidir. Burada suç ve hastalık kol gezmektedir. Joon-Hyuk 'genel bölge'de dedektif olarak görev almaktadır.

Yeo Jin-Goo dizide 2017 yılında yaşayan ve bir üniversite öğrencisi olan Woo Jin karakterini canlandırmaktadır. O, uzayda bir cismin belirmesi üzerine bu gizemli olayın peşine düşer.

Kong Seung-Yeon dizide 2017 yılında yaşayan ve bir üniversite öğrencisi olan Jung-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Woo Jin (Yeo Jin-Goo) ile aynı üniversiteye gitmektedir. Bir gün, arkadaşı birden bire ölür. Bundan şüphelenen Jung-Yeon gerçeği araştırmaya karar verir. O, 2037 yılında gerçekleşen gizemli bir davanın anahtar figürüdür.

Lee Gi-Kwang dizide 2037 yılında yaşayan Ho-Soo karakterini canlandırmaktadır. O, 'akıllı bölge'de bir kamu görevlisi olarak görev almaktadır. Kim Joon-Hyuk (Kim Kang-Woo) ile beraber gizemli bir olayı çözmeye çalışır.

An Woo-Yeon dizide Woo-Jin'in (Yeo Jin-Goo) ikiz kardeşi olan Kim Beom-Gyoon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, takıntılı olabilecek derecede uzaylılar hakkında komplo teorileri olan birisidir.

Dizinin ilk bölümünün 22 Mayıs’ta yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: tvn