"Lovers in Bloom" Dizisinin İki Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     16-05-2017, 15:14


Başrolünde Do Ji-Han ve Lim Soo-Hyang'ın rol aldığı KBS1’nın yeni hafta içi dizisi "Lovers in Bloom"un ilk iki fragmanı yayımlandı.


Dizi, küçük bir polis karakolunda geçen olayları anlatmaktadır.

Do Ji-Han dizide polis üniversitenden mezun olan seçkin bir polis memuru Cha Tae-Jin karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri adalet duygusu güçlü olan birisidir.

Lim Soo-Hyang dizide eski bir boksör olan Moo Goong-Hwa karakterini canlandıracaktır. O, şimdi bir polis memuru olarak çalışmaktadır. Onun karakteri, kocasının ölümünden sonra kızını tek başına büyütmüştür.

Ayrıca dizide Park Gyu-Ri ve Nam Bo-Ra yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 29 Mayıs’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: kbs

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…