Onew’e "Age of Youth 2" Dizisinden Teklif Götürüldü

  Maysa   |     16-05-2017, 16:33


'SHINee' grubundan Onew’e başrollerinde Han Ye-Ri, Han Seung-Yeon, Park Eun-Bin ve Park Hye-Soo’nun rol aldığı "Age of Youth 2"dizisinden teklif götürüldüğü açıklandı.


Onew eğer teklifi kabul ederse dizide mühendislik bölümünde okuyan bir üniversite öğrencisini canlandıracak. Onun karakteri Jung Ye-Eun’u (Han Seung-Yeon) sevmektedir.

"Age of Youth" dizisinin 2. Sezonun ikinci sezonu olan "Age of Youth 2" dizisi aynı evi paylaşan Yoon Jin-Myung (Han Ye-Ri), Jung Ye-Eun (Han Seung-Yeon), Song Ji-Won (Park Eun-Bin), Yoo Eun-Jae (Park Hye-Soo) ve yeni ev arkadaşlarının etrafında dönecek.

Kang Yi-Na karakterini canlandıran Hwa Young ise dizide konuk oyuncu olarak rol alacak.

Ayrıca dizinin 1. sezonunda yer alan yönetmen Lee Tae-Gon ve senarist Park Yeon-Sun dizinin 2. sezonunda da birlikte çalışacak.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Ağustos ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, allkpop, asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…