Kang Ha-Neul’a "Bad Guys"ın 2. Sezonundan Teklif Götürüldü

  Maysa   |     18-05-2017, 15:30


Park Joong-Hoon ve Kang Ha-Neul’a "Bad Guys 2" dizisinde erkek başrol karakterlerini ve Park Sung-Woong’a yardımcı erkek karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


Park Joong-Hoon eğer teklifi kabul ederse dizide bir savcı olan Woo Je-Moon karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, adalete oldukça önem veren birisidir. Kang Ha-Neul ise eğer teklifi kabul ederse dizide bir savcı olan No Jin-Pyeong karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri akıl hocasının ölümüne tanık olduktan sonra sarsılır.

"Bad Guys 2" dizi başrollerinde Kim Sang-Joong, Ma Dong-Seok, Park Hae-Jin, Jo Dong-Hyeok ve Kang Ye-Won’un rol aldığı 2014 yapımı "Bad Guys" dizisinin bir devamı niteliğindedir.

Dizinin çekimlerine bu yılın Temmuz ayında başlanması ve ilk bölümünün bu yılın Kasım ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, asianwiki2

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…